EESMÄRKIDE SAAVUTAMINE SOTSIAALMEEDIA ABIL
Turundus, müük, värbamine ...
SOTSIAALMEEDIA SISULOOME
Facebook, Instagram, Linkedin ...
SOTSIAALMEEDIA KOOLITUSED
Facebook, Instagram, Linkedin, Youtube
SOTSIAALMEEDIA KAMPAANIAD
Bannerid, rakendused, maandumislehed, loosimängud

Teenused

Koolitused ja konsultatsioon

Saame sind aidata nii tunnise konsultatsiooni kui ka mitmepäevase sotsiaalmeedia koolitusega. Turunduse magistrikraadiga Marko ja ärijuhtimise magistrikraadiga Olesija on kahepeale kokku läbi viinud sadu suuremaid ja väiksemaid avalikke ja ka ettevõtte siseseid koolitusi.

Strateegia

Efektiivne sisuturundus ja tulemuslik kampaania saavad alguse heast strateegilisest lähenemisest. Aitame sul luua ettevõtte sotsiaalmeedia strateegia: eesmärk, sihtgrupp, väärtus, kanalid, keeled, sisutüübid, haldus ja see ka edukalt ellu viia.

Kampaaniad

Loosimängud, bannerkampaaniad, maandumislehed, müügikampaaniad, rakendused ja äpid, tarbijamängud – see on olnud meie igapäevane tegevus üle 8 aasta. Pakume sulle vastavalt eesmärkidele või eelarvele kõige efektiivsema lahenduse ja seisame soovitud tulemuste saamise eest tulihingeliselt.

Sisuloome

Kui sul enda põhitöö kõrvalt napib aega ettevõtte sotsiaalmeedia kanalitesse sisu luua ja jälgijatega suhelda, siis anna see töö meile. Teeme seda rõõmuga sinu eest. Kirjutame, filmime, pildistame, kujundame, boostime, mõõdame, suhtleme, analüüsime – täidame seatud eesmärke sisuturundusega.

Influencer marketing

Pakume mõjutusturunduse lahendusi rätsepatöö ja terviklahendusena. Töötame välja strateegia, leiame sobivate jälgijatega influencerid, töötame koos nendega välja loovlahendused, boostime, mõõdame, analüüsime nii, et kõik võidaksid!

Foto-ja videotööd

Facebookis ja Instagramis ei saa hakkama enam ilma kvaliteetse videosisu ja fotomaterjalita. Meie videomees Kert ja fotograaf Anete seisavad hea selle eest, et konkurendid teie sotsiaalmeedia kanalite visuaali peale kadedad oleksid

Rakendused ja maandumislehed

Idee, disain, arendus, sisu. Miniveebid, äpid, mängud, kampaania maandumislehed ja rakendused. Testid, küsiltused, konkursid, loosirattad, hääletamised, õnnemängud, generaatorid, integratsioonid, chatbotid ja palju muud. Taevas on piiriks

Disain

Disain on enamasti sisuloome, bannerite, kampaaniate ja rakenduste lahutamatu osa, kuid meie disainerid Artur ja Toomas aitavad kliente ka sotsiaalmeedia väliste disainiküsimustega. Töökuulutused, bannerid, emaili template’id, infograafikad, postrid, plakatid, kleebist – küsi ainult

Auhinnad

Meeskond

 • Tiaré Truss
  Tiaré Truss PROJEKTIJUHT / SISULOOJA

  Tiaré siin! Sinu sotsiaalmeediasse pildis ja tekstis kõnekat sisu luues on minu mõte lennukas ja tegevus fokusseeritud. Naudin detaile ja disainimist, inspireerun kõigest põnevast ja parimad ideed jõuavad minuni nii looduses kui ka poksikotti tagudes. Teeme koostööd!

 • Kert Kruusakivi
  Kert Kruusakivi Foto / Video

  Olen Kert ja tegelen kõigega mis puudutab fotot ja videot! Lisaks sellele on mind aastaid paelunud kõik, mis on seotud sotsiaalmeediaga. Klikk-klikk!

 • Olesija Saue
  Olesija Saue strateeg / koolitaja

  Digitaliseerin B2B klientide müügiprotsesse. Loon strateegiat, koolitan ja aitan elluviimisega. Juhindun mõttest, et sotsiaalne müük on nagu ideaalse partneri otsing – no kissing on a first day:)

 • Artur Falgot
  Artur Falgot DISAINER / SISULOOJA

  Aitan sind meeledi silmapaistva disaini väljatöötamisel ja loovate lahenduste loomisel kõikides sotsiaalmeedia kanalites. Vabal ajal tegelen muusika ja spordiga. Soovid, et sinu kliendid sind märkaksid?

 • Marko Saue
  Marko Saue loovjuht / agentuuri juht

  Nõustan, koolitan ja aitan klientidel saavutada oma eesmärke tulemuslike- ja loovate kampaanialahendustega. Efektiivne turundus on mu kirg.

 • Aigi Lehtla
  Aigi Lehtla emapuhkusel 😍

  Minu sotsiaalmeediku tööriistakohvris leidub mitmeid tõhusaid instrumente, mille abil viin läbi edukaid turunduse operatsioone. Saame kokku, peame plaani ja mõõdame tulemusi!

 • Keili Kase
  Keili Kase Google Ads spetsialist

  Olen siin selleks, et kasutada Google Adsi võimalusi parimal viisil sinu kasuks. Naudin silmapaistvate, kaasahaaravate ja tulemustele orienteeritud Google Ads kampaaniate loomist spetsiaalselt Sulle.

 • Maarika Roosi
  Maarika Roosi PROJEKTIJUHT / SISULOOJA

  Elukutselt olen fotograaf, kuid minu jaoks eriti põnev on just panustada oma ideede ja loomega teiste sotsmeedia sisuloomesse!

 • Aija Kivi
  Aija Kivi SISULOOJA / PROJEKTIJUHT

  Olen lõpetanud ehtekunsti eriala Eesti Kunstiakadeemias ning kohe ka sotsiaalmeedia spetsialisti eriala Tallinna Majanduskoolis. Lisaks pikale kogemusele moevallas pakuvad mulle väga huvi jätkusuutlikud eluviisid ja tervise teadlik edendamine.

 • Kristjan Heinmets
  Kristjan Heinmets social media strategist

  Using AI applications and a data-based approach, I help companies in digital marketing – from strategy creation, planning to implementation and analysis.

Influencers Club

Goal Influencers Club

🎉 GOAL INFLUENCERS CLUB 🎉 Kutsume kõiki ägedate brändidega koostööst huvitatud suuremaid ja väiksemaid Influencereid liituma Goal Influencers Club'ga. Saada sõnum Goali Instasse @goal.marketing või kirjuta olesija@goal.eeSuured tänud kõigile esimesel klubiõhtul osalejatele! You Rock! 😍🤘Video eest müts maha Kert Kruusakivi ees! 🎩🎥

Posted by GOAL - Social Media Marketing on Reede, 19. Oktoober 2018

Võta ühendust

p1070518
 • Marko Saue
 • Goal Marketing OÜ
 • R. Tobiase 8, 10147 Tallinn
 • +3725525757
 • marko@goal.ee
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search