10 põhjust, miks luua sotsiaalmeedia sisu Kontentino abiga

 In Business, Facebook, Instagram, Kontentino, Turundus

Olles alati parimate tulemuste jahil, kasutame GOAL’i tiimiga sotsiaalmeedia sisuhaldusplatvormi Kontentino! See on muutnud meie töö ja omavahelise suhtlemise efektiivseks ja mugavaks. Kõik meie tiimi liikmed, sh sisuloojad, strateegid, disainerid ja muidugi ka meie kliendid, on pardal. Tegemist on modernse sisulooja tõelise võlutööriistaga, mis säästab nii sinu meeskonna kui ka kliendi aega, et jõuaksite tegeleda kõige sellega, milles inimesed tehnoloogiale ära teevad, näiteks heade ideede genereerimisega.

Kontentino on superabiline, sest:

 1. Kõik sotsiaalmeedia profiilid asuvad ühes kohas

Pidev kontodevaheline sisse-välja logimine on aeganõudev ja tüütu. Ettevõttesiseselt on tihti mitme sotsiaalmeedialehe omamine mõistlik, nt on ettevõttel erinevad tooted, mitme lokatsiooniga poed jne. Erinevad kontod aitavad ühtlasi paremini klientideni jõuda, aga päris tihti  jääb mõni lehtedest nukralt unarusse. Oleks siis vaid olemas platvorm, millega pääseks kõigile enda kontodele korraga ligi!

Kontentino toetab hetkel Facebooki, Instagrami, Twitteri, LinkedIni ja Pinteresti kontode platvormile ühendamist. Planeeri, ajasta ja avalda kõik postitused ühelt platvormilt!

 

 1. Mugav sotsiaalmeedia kalender

https://www.quora.com/What-is-the-best-platform-or-software-for-creating-a-social-media-content-calender
Foto pärineb: https://www.quora.com/What-is-the-best-platform-or-software-for-creating-a-social-media-content-calender

Kõik turundajad teavad, et kellaaeg, mil sisu ilmub, omab engagement rate’ile suurt mõju. Seepärast on mõistlik sotsiaalmeedia kontode sisu aegsasti läbi mõelda ja ette planeerida. Kontentino tagab, et sinu planeeritud postitused erinevates kanalites õigel ajal ja seadistustega ilmuvad. See jätab sulle rohkem vaba aega efektiivseks strateegia teostamiseks ja kliendiga suhtlemiseks.

Kalender võimaldab ka ülevaadet Instagrami planeeritavast feedist, tõsta postitusi mugavalt ümber ja kopeerida töötavaid hashtage.

Postitus peab sihtgrupini jõudma kell 8 hommikul, kuid sina näed sel ajal vaeva unise lapse lasteaeda viimisega? Pole probleemi, Kontentinosse aegsasti planeeritud postitus ilmub ise!

 

 1. Kogu suhtlus tiimi ja kliendiga toimub ühel kanalil

Unustagem kadunud CC’d ja Google Docsid. Kontentino võimaldab mugavat keskkonda, mis toimib kui tõhus koosolekuruum. Platvorm võimaldab kasutajate õigusi jagada vastavalt töötaja pädevusele ning annab ülevaate ka teiste tööprotsessist. Näiteks pakub Kontentino võimaluse nii kolleegide postituste alla muudatusi soovitada, neile ülesandeid määrata kui ka otse kliendiga suhelda.

Soovid oma postitusele rabavat kujundust? Lihtne! Pane planeeritava postituse copy Kontentino kalendrisse ja saada tiimi disainerile ülesanne lisada sisule pilt. Soovid valmis postitust teise keelde tõlkida? Piisab vaid tõlgile ülesande määramisest!

Kontentino pakub kuute erinevat kasutaja prototüüpi:

 •       Admin – näiteks ettevõtte CEO, kellel on ligipääs kõigile ettevõtte sotsiaalmeedia kontodele ja nende sisule;
 •       Moderaator – moderaatoril on ligipääs ainult talle määratud sotsiaalmeedia kontodele;
 •       Klient – kliendil on võimalik sotsiaalmeedia sisulooja postitusi kommenteerida, aktsepteerida ja tagasi lükata;
 •       Disainer – disaineril on õigus muuta postituste visuaale;
 •       Tõlk – omab ligipääsu ja muutmisõigust postituste kirjalikule sisule;
 •       Meediaagentuur – omab ülevaadet töötajate sotsiaalmeedia sisust ja saab selle alla laadida.

GOAL’i tiimi disainer Artur lisab: “Kontentino on teinud meie igapäevatöö ja suhtluse klientidega palju mugavamaks. Tihtipeale on lugu, kus klient soovib teha väikseid parandusi disaini osas ja selle asemel et eraldi uut meili kirjutada, on tal võimalik kohe kõik vajalikud märkused lisada Kontentinosse ajastatud postituse kõrvale. Teavitus jõuab hetkega kohale ning disainer saab uue kujunduse sealsamas postituse all hetkega ära muuta ja taas kinnitamiseks saata. Kogu tegevus toimub mugavalt ühel platvormil, ei teki pikka kirjavahetust ja failid ei lähe meilides kaduma.”

“Kontentino annab kliendile ülevaate planeeritavatest postitustest ning muudab nende kinnitamise ja kommenteerimise imelihtsaks! Kogu töö toimub ühes kanalis, mis säästab aega kõigi osapoolte jaoks,” kinnitab sisulooja Aigi.

 

 1. Sorteeri postitusi sisu põhjal

Sorteeri postitusi eesmärgipõhiste hastagidega, mida näed ainult sina ja su tiim. See on hea viis postituste protsentuaalsel jaotusel silma peal hoida. Sotsiaalmeedias hästi toimiv strateegia hõlmab endas lisaks müüki pakkuvatele postitustele ka kliendile kasulikku sisu ning sinu ettevõtte või brändiga sidet loovaid meeleolukaid postitusi.

#müük #meeleolu #väärtuspakkumine #klienditagasiside #mäng

 

  1. Kontentino kui Facebook Ads Manager

 

Läbi Kontentino on võimalik lihtsalt ja mugavalt Facebooki reklaame otse oma kalendrisse seadistada. Lae üles enda reklaami link, kirjuta tekst, muuda pealkirja ja lisa call to action. Sinu tiimiliikmed ja klient saavad reklaami muuta ning sina ei pea ühtegi spreadsheeti kopeerima. Kogu reklaam eksporditakse Facebook Ads Manageri vaid mõne hiireklikiga.           

 

 1. Pilve peale ehitatud pildipank

Unustagem arvuti kaustadest piltide otsimine või aegunud WeTransferi lingid. Sina ja su tiim jagate piiramatu kasutusruumiga ühist pildipanka. Kusjuures pilte saab üles laadida ka klient, mis muudab postitamise veelgi mugavamaks.

 

 1. Läbipaistev kampaaniaeelarve

Kontentino pakub võimalust igale postitusele lisada boost budgeti, kuhu saab kirja panna näiteks Facebooki reklaamidele  planeeritud summa või hoopis sisulooja hinnakirja. Boost budget tagab vahetu ja läbipaistva suhte sisulooja ja kliendi vahel ning aitab efektiivsemalt meediaeelarvet planeerida.

 

 1. Kontentinol on suurepärane klienditugi

Kontentino üks suurimaid plusse on kasutamismugavus, see on lihtne ja loogiline. Vähemtähtis pole ka alati abivalmis kiirelt vastav klienditugi. Mis iganes küsimusi sul ka ei teki, Kontentino tiim on olemas 24/7.

 

 1. Tulemuste analüüs

Et tulevikus veelgi edukamaid kampaaniaid läbi viia, on oluline mõista, mis töötab. Sinu järgmise kampaania edu sõltub olulisel määral sellest, kui hästi sa oma tööd hinnata oskad. Kontentino analüütilised võimalused vastavad küsimustele nagu:

 •   Millised postitused töötavad?
 •   Millise kliendi tähelepanu minu sisu enim haarab?
 •   Missuguste võtmesõnade tulemuseks on parim enganement?
 •   Mis kellaajal on mõistlik postitada?

Samuti pakub Kontentino mugavaid ja lihtsaid võimalusi statistikat ready-to-go presentatsioonina eksportida ja kliendile ülevaatuseks anda. Statistikat ilmestab veel ka suurepärane võimalus analüüsida konkurentide Instagrami: followeride arvu, postituste tihedust kindlal ajavahemikul jms. Sisesta oma konkurenti handle (@kasutajanimi) ja las Kontentino muretseb ülejäänu eest!

Meie sisulooja Katrina leiab: “Kontentino aitab säästa tohutult palju aega, kuna kõik on koondatud ühte keskkonda. Mul on ees kalender, kuhu saan: planeerida iga brändi postitused, näha sisu eelvaadet, kooskõlastada kliendiga vajalikku infot, saata tekste tõlkesse ja muidugi postitusi vastavale sotsiaalmeedia platvormile ajatada. Exceli tabelid ja meilide edasi-tagasi saatmine on ammu unustatud! Enne Kontentino kasutamist oli tulemuste analüüs üsna tüütu ja aeganõudev tegevus – nüüd on raportid vaid mõne kliki kaugusel.”

 

 1. Automaatne postituste avaldamine Instagramis

Head aega päevad, mil sisuhaldusplatvormi kaudu tehtud postitusi veel ka  telefonist manuaalselt Instagrami peab panema. Kontentino teeb seda nüüd sinu eest ja me armastame seda! Vähem stressi, rohkem aega, enam fookust!

 

Foto pärineb: https://www.kontentino.com/kontentino-vs-hootsuite

 

Head planeerimist

Tiaré Truss

Recent Posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.

Start typing and press Enter to search